Головна IT послуги → Web послуги

Створюю мінімалістичні, функціональні і сучасні статичні сайти і AMP версії сайтів.

Невеликий сайт, який дозволяє надати повний опис конкретного товару або послуги. Його основне завдання в інформуванні максимальної кількості потенційних клієнтів про продукт або послугу. Містить фотографії, банери, ролики і слогани. Гарний маркетинговий інструмент, який використовується при проведенні рекламних компаній.

Сайт-візитка – невеликий сайт, як правило, складається з 1-5 веб-сторінок і містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію, товари або послуги, прейскуранти, контактні дані. Часто сайт-візитку використовують компанії, які не хочуть витрачати значні кошти на створення окремого сайту.

Дозволяє формувати позитивний імідж компанії в Інтернеті. Зазвичай це невеликий сайт, що включає близько 8 сторінок. Головна мета корпоративного сайту – лаконічно, але ємко подати компанію, її товари або послуги і надати контактну інформацію.

Основне завдання Landing Page – збір контактних даних цільової аудиторії. Використовується для посилення ефективності реклами, збільшення аудиторії. Цільова сторінка зазвичай містить інформацію про товар або послугу.

Сайти AMP (Accelerated Mobile Pages) створюються з використанням Google технології прискорених мобільних сторінок з відкритим кодом. Дана технологія, дозволяє при низькій швидкості мережі виконати оперативне завантаження веб-сторінок.

Сайты AMP (Accelerated Mobile Pages) создаются с использованием Google технологии ускоренных мобильных страниц с открытым исходным кодом. Данная технология, позволяет при низкой скорости сети выполнить оперативную загрузку веб-страниц.

Основні переваги замовлення статичних сайтів.

Розробка статичних сайтів для малого бізнесу – це доступно, надійно, ефективно.

Технічний супровід.

Всі технічні аспекти, пов'язані з управлінням хостингом, доменом і наповненням сайту – вас не будуть обтяжувати. Тільки стабільність і безпеку.

Проста система управління сайтом.

У вас буде можливість самостійно змінювати потрібну для вас інформацію на сайті – без зайвих проблем.

Розробка і обслуговування статичних сайтів

Один сайт на всіх пристроях.

Всі сайти, повністю адаптовані під будь-які пристрої. Немає потреби створювати десктопну і мобільну версію сайту.

Хостинг і домен.

Вам не потрібно шукати хостинг. При замовленні сайту, хостинг ви отримуєте в подарунок з можливістю обрати свій домен для сайту.

ЧИ ВАРТО ЗАМОВИТИ СТАТИЧНИЙ САЙТ?

Дізнайтеся, чи підходить вам статичний сайт, а якщо залишилися питання – заповніть заявку на безкоштовну консультацію.

ЦІНА

Досить невелика вартість розробки. Статичні сайти, значно дешевше сайтів на WordPress. Так як немає баз даних, можна обрати більш мінімальний тарифний план на хостингу. Статичний сайт, не створить великого навантаження на хостинг і не перевищить ліміт тарифу.

НАДІЙНІСТЬ

Мінімум оновлень, відсутність баз даних і PHP – гарантія стабільної роботи статичного сайту. Статичні сайти, не бояться різних SQL-ін'єкцій, а також спроб хакерів виявити уразливості в самому коді веб-додатків популярних CMS.

ШВИДКІСТЬ

Статичним сайтам не потрібні бази даних, і вони працюють в рази швидше сайтів, створених на популярних CMS і конструкторах сайтів. AMP версії сайтів – взагалі завантажуються майже миттєво.

ОБМЕЖЕНИЙ ФУНКЦІОНАЛ

З статичного сайту, у вас не вийде повноцінний блог або Інтернет-магазин. Просто, статичні сайти, не створені для цих цілей.

НЕМАЄ ІНТЕГРАЦІЇ

Неможливо зробити повноцінну інтеграцію статичного сайту з 1С і подібними програмами.

НЕМАЄ РЕЄСТРАЦІЇ

Немає можливості створити повноцінну систему реєстрації користувачів на сайті.

МАЛИЙ БІЗНЕС

Якщо вам потрібно сформувати позитивний імідж компанії в Інтернеті, надавши своїм клієнтам інформацію про свої послуги чи товар, варто замовити статичний сайт.

ПРИВАТНА ОСОБА

Якщо ви хочете розмістити інформацію в Інтернеті від приватної особи, вам досить буде замовити статичний сайт, що дозволить вам підтримувати свої ділові контакти з партнерами і клієнтами.

РЕКЛАМОДАВЕЦЬ

У вас є товар або послуга, яка потребує якісної реклами? Тоді, замовити статичний сайт – кращий вибір. Промо-сайт або посадкова сторінка, оптимальне рішення.

МОБИЛЬНАЯ АДАПТАЦИЯ

Не требуется особых знаний, все сайты mb адаптивны. Вам не нужно создавать специально мобильную версию сайта.

МОБИЛЬНАЯ АДАПТАЦИЯ

Не требуется особых знаний, все сайты mb адаптивны. Вам не нужно создавать специально мобильную версию сайта.

МОБИЛЬНАЯ АДАПТАЦИЯ

Не требуется особых знаний, все сайты mb адаптивны. Вам не нужно создавать специально мобильную версию сайта.

ЛЕГКО И ПРОСТО

Сократите время разработки с помощью простого перетаскивания блоков на страницу, редактируйте содержание и публикуйте - нет необходимости в технических навыках.

ЛЕГКО И ПРОСТО

Сократите время разработки с помощью простого перетаскивания блоков на страницу, редактируйте содержание и публикуйте - нет необходимости в технических навыках.

ЛЕГКО И ПРОСТО

Сократите время разработки с помощью простого перетаскивания блоков на страницу, редактируйте содержание и публикуйте - нет необходимости в технических навыках.

ТРЕНДОВЫЕ БЛОКИ

Выберите готовые и настраиваемые шаблоны блоков - полноэкранный интро, bootstrap-карусель, слайдер, галерею изображений с параллаксом, "липким" заголовком и многое другое.

ТРЕНДОВЫЕ БЛОКИ

Выберите готовые и настраиваемые шаблоны блоков - полноэкранный интро, bootstrap-карусель, слайдер, галерею изображений с параллаксом, "липким" заголовком и многое другое.

ТРЕНДОВЫЕ БЛОКИ

Выберите готовые и настраиваемые шаблоны блоков - полноэкранный интро, bootstrap-карусель, слайдер, галерею изображений с параллаксом, "липким" заголовком и многое другое.

Складно зробити вибір, не бачачи приклади статичних сайтів?

Мій сайт-портфоліо з прикладами статичних сайтів та AMP версій.

З огляду на ситуацію в світовому масштабі, неважко помітити, що останнім часом малий і середній бізнес починає активно «переходити» в Інтернет простір. Якщо раніше, все працювало по-старому: відкривалися магазинчики, розміщувалася реклама на дошках оголошень, друкувалася реклама в газетах, створювалися сторінки в соцмережах і працювало «сарафанне радіо» ... То зараз, власники малого бізнесу, все більше замислюються про більш надійні і ефективні способи комунікації зі своїми потенційними клієнтами. Уже багато підприємців усвідомили, що для успішного бізнесу потрібно займатися просуванням і продажем товарів або послуг, які він надає за допомогою сайтів. Це можуть бути сайти-візитки, корпоративні сайти або невеликі промо-сайти. Такий сайт, буде належати вам і при подальшому його розвитку, ви зможете отримати від нього довгостроковий результат. Наприклад, корпоративний сайт або сайт-візитка, дозволить вам формувати позитивний імідж своєї компанії в Інтернеті. Події з COVID-19 показали, що той бізнес, який був відсутній в Інтернеті, зазнав більше збитків, так як не мав можливості швидко перелаштуватись на онлайн роботу через Інтернет. Замовити розробку сайту варто з тієї причини, що це стабільний і надійний спосіб підтримки зв'язку зі своїми клієнтами і партнерами в онлайн режимі.

При бажанні замовити сайт, невеликий бізнес, часто стикається з двома серйозними труднощами.

1. Якість.
2. Ціна.

У першому випадку, як замовити сайт і отримати якісне рішення? Нерідко, бажаючи замовити сайт недорого, підприємці знаходять не надійних виконавців, які виконують свою роботу недобросовісно. Нерідко, створений сайт може працювати повільно і некоректно, так як був обраний нестабільний хостинг. Більш того, більшість сайтів-візиток і Landing Page створюються на CMS WordPress, що не завжди доцільно. Найгірше, коли після створення сайту, втрачається зв'язок із виконавцем. Це означає, що, якщо знадобляться правки і будь-які додаткові дії, доведеться шукати нового фахівця.

Другий момент, стосується фінансових витрат. Недорого замовити сайт можна. Однак, яким буде результат? Чи варто замовити сайт в WEB студії? Якщо у вас невеликий бізнес, то розробка сайту в такій компанії, вам обійдеться в пристойну вартість. Також, потрібно знайти перевірену і надійну WEB студію, яка займається якісною розробкою сайтів. Більш того, на жаль, замовивши web розробку дорого – це не є гарантією якісного виконання роботи з боку виконавців. Таким чином, ціна питання розробки сайту, стоїть досить гостро. 

Ціни на розробку сайту в web студії, в основному залежать від декількох факторів. Це репутація web студії і її витрати. З репутацією все зрозуміло. Якщо фірма відома якісною розробкою сайтів і існує вже давно, навколо такої web студії створюється певний статус. Такі студії часто займаються найбільшими і прибутковими проектами і ціни на їх послуги – досить високі. У такій ситуації, немає нічого поганого, однак для підприємців-початківців, не завжди представляється можливим замовити сайт у такій web студії. Другий момент високих цін в web студіях, пов'язаний з їх витратами на офісні приміщення і утримання співробітників. У таких фірмах, над одним сайтом, часто працює команда фахівців. Природно, всі ці витрати повинні бути покриті, а в якості бонусу, повинен бути і прибуток. Відповідно, розробка сайтів в web студіях, не може коштувати дешево.

У таких ситуаціях, на виручку приходять фрілансери. Їх ціни на послуги розробки сайтів, можуть бути в рази меншими. До недоліку можна віднести те, що вони часто працюють з невеликими замовленнями за стандартними схемами. Нерідко, підприємцю, складно створити ТЗ (технічне завдання) і це викликає у деяких виконавців обурення. З плюсів, на біржах фріланса, є рейтингова системи, і ви можете обрати надійного і адекватного виконавця. Однак, ціни у таких веб-майстрів, також не маленькі. 

Як взагалі замовити створення сайту, якщо все так складно? У мене є для вас пропозиція. Якщо ви вирішили перенести свій бізнес на простори Інтернету і для цього ви шукайте, де можна замовити сайт, ви звернулися за адресою. Займаюся створенням сайтів для організацій і приватних осіб. Розробляю якісні статичні сайти для малого бізнесу з простою системою управління контентом. Оптимальне рішення для сайтів-візиток, сайтів компанії, промо-сторінок, одно-сторінкових сайтів. Особливість створених мною сайтів в тому, що вони не вимагають дорогого хостингу, так як максимально оптимізовані для швидкої роботи та для їх роботи, не потрібні бази даних. Вони менше схильні до вірусних атак, як наприклад розроблені сайти на Joomla або WordPress. Все це, дозволить вам на початковому етапі розвитку свого бізнесу, не витрачати додаткові кошти на витрати по обслуговуванню сайту. Також, створюю не тільки статичні сайти, але і AMP версії сайтів, які працюють максимально швидко, що дуже важливо, наприклад, для промо-сторінок. Крім іншого, ви отримаєте також надійний хостинг і вам буде підібрано унікальне доменне ім'я.

Зі свого боку, підбираю для кожного клієнта, оптимальне рішення. Орієнтуюся виключно на розробку сайтів під малий бізнес і для приватних осіб. Замовити за доступною ціною статичний сайт – просто. Вам потрібно лише залишити заявку в нижченаведеній зворотній формі. Безкоштовні консультації. Працюю без передоплати. 

WEB разработка сайтов

Більшість з нас вже розуміють, що присутність малого бізнесу в Інтернеті – міцне підґрунтя для подальшого розвитку в майбутньому. Замовити статичний сайт за доступною ціною, це інвестиції в майбутнє. Хтось скаже, що це все реклама, маркетинг або «навішування локшини на вуха». Однак, як показує сумний досвід у всьому світі з COVID-19, чимала частина бізнесу не була готова до несподіваного переходу в онлайн. Найбільше поніс збитків малий бізнес. Втративши можливість прямого контакту з клієнтами та можливості безпосередньо їм надавати послуги, малий бізнес зазнав великих збитків.

Нерідко підприємці думають, що для початку підприємницької діяльності – не потрібен сайт. Однак, чим раніше ви замовите і розробите сайт, тим більше шансів у вас зайняти лідируюче положення у своїй ніші. А що робити тим, у кого сайт був створений в 2000-2014 роках? Можливо, зараз саме час оновити свій сайт? У будь-якому випадку, не варто зволікати з розробкою сайту і відкладати це на потім.

Також, якщо ви приватна особа або підприємець, ви можете замовити статичний сайт, за доступними цінами. Якщо ви ремісник і робите свою домашню продукцію, чому б вам не створити свій сайт, щоб розширити притік клієнтів? На розробку сайтів для ремісників і людей, які займаються творчістю, у мене діють знижки. Щиро вірю, що сайти повинні бути доступні всім, хто прагне робити гарне і для користі, використовуючи для цього Інтернет. Часто, ті хто починає свою справу в Мережі, не має достатніх фінансових коштів і не може дозволити собі дорогий сайт.

Розробляючи статичні сайти, завжди розраховую на довгострокову співпрацю і ставлюся до своїх клієнтів не як до джерела доходу, а як до людей, у яких не завжди є достатньо коштів. Проста людська щирість і взаєморозуміння – запорука успішної співпраці. Ви можете замовити сайт в Харкові, за доступними цінами. Надаю послуги по Україні і країнам СНД. Без посередників.

Я У СОЦМЕРЕЖАХ

У Viber, Skype і Telegram приймаю тільки повідомлення (дзвінки не приймаю).

Адреса: 
Україна, м. Харків


Контакти: 
Тел.: 
+38-097-53-31-563 (Київстар) 
+38-093-87-38-579 (lifecell)
Тільки повідомлення:
Telegram
Viber
Skype
E-mail:
info@pc103help.in.ua

Часи роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 10:00 до 20:00
Субота: з 11:00 до 18:00
Неділя 
вихідний
Працюю і в святкові дні.


Надаю послуги на території СНД.

Головна
IT послуги
Підтримка
Ціни
Контакти
Web послуги
Статті
FAQ
Оплата послуг