Головна IT послуги → Комп'ютерна допомога → Відновлення ОС Windows після збою.

Відновлення ОС Windows після збою.

     Бувають ситуації, коли Windows не завантажується в самий невідповідний момент. У когось, це недороблена курсова яку терміново потрібно доробити, комусь необхідно доробити терміновий звіт ..., і цей список можна продовжувати ...

Відновлення роботи Windows після синього екрану смерті Windows в Харкові
Проблема головна в тому, що коли Windows не завантажується, немає зовсім часу на те, щоб довго розбиратися в проблемі і шукати рішення. Більш того, якщо хтось може швидко перевстановити Windows, то в разі, якщо система не завантажується (видає, наприклад, «синій екран смерті») і в ній знаходиться наша курсова або звіт, який потрібно вже мало не завтра здавати, як же бути з цією інформацією і відновити Windows з важливими для нас даними без перевстановлення системи? В цьому випадку, можете скористатися послугою «Відновлення ОС Windows після збою». Ось деякий перелік робіт:
  • Перевірка і відновлення файлової системи – дозволяє відновити важливі пошкоджені системні файли.
  • Відновлення, оновлення файлів ОС Windows – як і у випадку з відновленням файлової системи, проводиться відновлення системних даних і параметрів системи.
  • Відновлення реєстру операційної системи, файлів CONFIG, SYSTEM – може бути застосовано при «синіх екранах смерті». Наприклад, відновлення файлів CONFIG і SYSTEM, може вирішити проблему з неправильно встановленими драйверами і усунути «синій екран смерті», який виникав через цієї проблеми.
  • Відновлення, перевстановлення, видалення некоректно працюючих драйверів – за допомогою відновлення системного реєстру і параметрів системи з подальшим коректним видаленням неправильно встановлених або пошкоджених драйверів, можна вирішити проблеми, через які не завантажується Windows або неправильно працює.
Відновлення завантажувача Windows в Харкові

Нерідко, причиною через яку Windows не запускається, можуть бути віруси і пошкоджений завантажувальний сектор системи. В такому випадку, необхідно видалити віруси і відновити завантажувальний сектор Windows.

Для виконання вищенаведених робіт, необхідно мати досвід, навички і володіти спеціальним програмним забезпеченням. Зі свого боку, надаю комп'ютерну допомогу в Харкові і Харківській області. Відновлення роботи комп'ютера без перевстановлення системи зі збереженням важливих даних.
Бувають ситуації, коли система Windows не запускається через апаратні збоїв. Наприклад, вийшов з ладу жорсткий диск. У таких випадках, необхідно витягти всю важливу інформацію, з непрацюючого диска. У деяких ситуаціях, може знадобитися відновлення інформації.
Надаю широкий спектр комп'ютерних послуг:
  • Відновлення файлової системи, оновлення файлів ОС Windows.
  • Відновлення реєстру операційної системи, файлів CONFIG, SYSTEM.
  • Відновлення, перевстановлення, видалення некоректно працюючих драйверів.
  • Пошук і видалення вірусів, що заважають при завантаженні системи.
  • Усунення причин, що викликають BSoD.
  • Відновлення, збереження і перенесення інформації з комп'ютерів, що мають апаратні несправності.

Комплексні, якісні комп'ютерні послуги в Харкові і Харківській області. Доступні ціни. Без посередників. Додаткову інформацію, пов'язану з ціновою політикою, дивіться в розділі сайту "Ціни"

Надаю послуги віддаленої підтримки клієнтам з країн СНД (обслуговування замовників з країн СНД буде здійснюватися російською мовою). Ціни на сайті вказані для України. Для інших регіонів, будь ласка, уточнюйте ціни.

Я У СОЦМЕРЕЖАХ

У Viber, Skype і Telegram приймаю тільки повідомлення (дзвінки не приймаю).

Адреса: 
Україна, м. Харків


Контакти: 
Тел.: 
+38-097-53-31-563 (Київстар) 
+38-093-87-38-579 (lifecell)
Тільки повідомлення:
Telegram
Viber
Skype
E-mail:
info@pc103help.in.ua

Часи роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 10:00 до 20:00
Субота: з 11:00 до 18:00
Неділя 
вихідний
Працюю і в святкові дні.


Надаю послуги на території СНД.

Головна
IT послуги
Підтримка
Ціни
Контакти
Web послуги
Статті
FAQ
Оплата послуг