Головна IT послугиКомп'ютерна допомога → Встановлення ОС сімейства Windows і програм.

Встановлення ОС сімейства Windows і програм.
Чиста установка ОС сімейства Windows, може знадобитися в декількох випадках:

Встановлення Windows в Харкові
  • Ви купили новий комп'ютер;
  • Ваш комп'ютер включається, але не завантажується (може знадобитися ремонт);
  • Ви давно встановлювали/переустановлювали свою ОС;
  • Ваш комп'ютер довго «думає», «висне», «гальмує»;
  • «Тотальне» вірусне зараження, з серйозними ушкодженнями системних файлів;
  • Коли перевстановлення ОС, є кращим рішенням, ніж її відновлення.
Насправді, причин переінсталювати ОС Windows, набагато більше. Однак, потрібно пам'ятати, що перевстановлення ОС повинна бути обґрунтованою.
Зверніть увагу.
У деяких випадках, якщо ваш комп'ютер, довго завантажується, працює повільно або з помилками, перевстановлення ОС Windows, оптимальний вибір. Проблему, може вирішити програмна чистка або видалення вірусів. Однак, якщо перевстановлення ОС буде доцільніше, то краще зробити нове встановлення ОС Windows.
Перед тим, як приступити до інсталювання чи перевстановлення ОС, при необхідності, зберігаються всі ваші файли на зовнішньому жорсткому диску. Також, можна зберегти і перенести дані і налаштування програм, таких як браузери, поштові клієнти, бухгалтерські програми і т.п .. Якщо ваші дані, не збереглися перед установкою ОС, можна спробувати відновити інформацію.
Встановлення і налаштування ОС разом з установкою програм, займає від 2-х до 6-ти годин (усе залежить від потужності вашого комп’ютера/ноутбука/нетбука).
Після встановлення ОС Windows і драйверів, необхідно встановити стандартне програмне забезпечення (ПО для роботи з текстовими документами, браузери, кодеки, плеєри...). Також, необхідно встановити і налаштувати антивірус, який буде самостійно оновлюватися і стежити за безпекою вашої системи.
По завершенню установки, обов'язково необхідно зробити первинне налаштування системи, для комфортної та безпечної роботи з комп'ютером надалі.
При необхідності і за бажанням клієнта, можна створити резервну копію операційної системи (образ операційної системи). Резервна копія ОС, буде гарною підмогою в майбутньому, якщо буде необхідність відновити первісний стан вашої операційної системи Windows, без переустановлення самої системи і додаткового ПЗ. Даний образ системи, також стане в нагоді в разі серйозних проблем ОС, які, можуть виникнути в майбутньому.
Перевстановлення системи зі збереженням даних в Харкові

Основні, стабільні і надійні дистрибутиви ОС Windows:

  • Windows 7 — популярна операційна система Microsoft Windows для персональних комп'ютерів. Пакет оновлень Service Pack 1 включає поліпшення безпеки, продуктивності і стабільності роботи. Надійна система, перевірена часом.
  • Windows 10 — операційна система для персональних комп'ютерів, випущена компанією Microsoft, є частиною сімейства операційних систем Windows NT. Нова система,  що постійно розвивається і включає в себе інтегровану підтримку для сканера відбитків пальців і систем розпізнавання особи, нові функції безпеки для корпоративних середовищ, підтримку технологій DirectX 12 і WDDM 2.0 для поліпшеної продуктивності графічної підсистеми в іграх.

* Примітка. Встановлення всього ПЗ у клієнта, відбувається з ліцензійних дистрибутивів, що надаються самим клієнтом. Встановлення додаткового ПЗ, має ліцензію Free/OpenSourse і не є піратським, контрафактним, ламаним! 

** Можливий, індивідуальний підхід. Додаткові питання, уточнюйте одним із зручних для вас способом, скориставшись розділом даного сайту "Контакти".

Надаю послуги віддаленої підтримки клієнтам з країн СНД (обслуговування замовників з країн СНД буде здійснюватися російською мовою). Ціни на сайті вказані для України. Для інших регіонів, будь ласка, уточнюйте ціни.

Я У СОЦМЕРЕЖАХ

У Viber, Skype і Telegram приймаю тільки повідомлення (дзвінки не приймаю).

Адреса: 
Україна, м. Харків


Контакти: 
Тел.: 
+38-097-53-31-563 (Київстар) 
+38-093-87-38-579 (lifecell)
Тільки повідомлення:
Telegram
Viber
Skype
E-mail:
info@pc103help.in.ua

Часи роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 10:00 до 20:00
Субота: з 11:00 до 18:00
Неділя 
вихідний
Працюю і в святкові дні.


Надаю послуги на території СНД.

Головна
IT послуги
Підтримка
Ціни
Контакти
Web послуги
Статті
FAQ
Оплата послуг