Головна IT послуги → Комп'ютерна допомога → Усунення вірусної активності і антивірусний захист.

Усунення вірусної активності і антивірусний захист.

Якщо у вас, довго завантажується комп'ютер/ноутбук/нетбук, повільно відкриваються програми, спливають всілякі вікна з рекламою (як на робочому столі Windows, так і в браузері), запускаються автоматично невідомі вам програми, відкриваються незрозумілі Інтернет-сторінки, які ви не відкривали , прийшов час видалити віруси, шкідливі програми і інші потенційно шкідливі програми, які заважають нормально використовувати комп'ютер.

Видалення вірусу-шифрувальника в Харкові
Крім зависань і незручності, яке створює вірусне зараження, такі віруси або шкідливі програми, можуть вимагати грошей за те, щоб провести очищення комп'ютера від проблем, яких насправді немає, або заблокувати систему (блокувальники), нібито за перегляд порнографії, з метою отримання викупу на вказаний в повідомленні рахунок. Більш того, шкідливе програмне забезпечення, останнім часом, несе ще більшу загрозу. Досить подивитися, яких збитків, наносять віруси-шифрувальники. Адже проблема, якщо комп'ютер заражений вірусом-шифрувальником не в тому, що такий вірус важко видалити, а в тому, що він шифрує всю важливу інформацію і розшифрувати/відновити файли після вірусу-шифрувальника, вкрай складно, а часто і зовсім – неможливо.
Також, такі шкідливі програми як Troian (трояни) і їм подібні шкідливі програми, можуть викрадати важливі дані (паролі, логіни, дані кредитних карт...) і створити масу труднощів. Наприклад, шкідливі програми, можуть створювати ряд наступних проблем:
 • комп'ютер довго вмикається та вимикається;
 • довго відкриваються програми;
 • зависають і «вилітають» програми, некоректно працюють;
 • рясна реклама на робочому столі і в Інтернет-браузері;
 • спливають рекламні вікна і запускаються невідомі програми;
 • нестабільна швидкість Інтернет;
 • файли стали недоступні і змінили своє розширення.
Виправлення наслідків вірусного зараження в Харкові


Список даних проблем, які виникають від вірусного зараження, можна продовжувати до нескінченності.
Не варто нехтувати і такими шкідливими програмами, які можуть таємно і без відома користувача, отримувати доступ до веб-камерам, мікрофонів і вести без згоди користувача відеозапис/аудіозапис. Таких невтішних ситуацій, досить багато сьогодні. 

Виходячи з усього перерахованого вище, необхідно дуже відповідально підходити до питань інформаційної безпеки та завжди перевіряти свою систему на активність в ній шкідливих програм, вести моніторинг вірусної активності і при виявленні, негайно усувати загрозу зараження шкідливими програмами і ті вразливі місця, через які проникли віруси в систему.
На жаль, деякі думають, що буде досить, просто встановити який-небудь антивірус (безкоштовний антивірус, має обмежену функціональність, поширюється безкоштовно в основному для рекламних цілей і часто, не має необхідного рівня захисту від постійно зростаючої кількості вірусних загроз) і ніякі віруси не зможуть завдати шкоди їх комп'ютеру і цифровим даним. Однак, необхідно встановити дійсно надійний і перевірений часом комплексний антивірус. Хочу звернути особливу увагу, що час антивірусів, як таких, давно вже минув. Просто антивірус, вже не захистить від постійно зростаючої кількості вірусних/шкідливих загроз. Необхідно встановити комплексний антивірус класу Internet Security, від відомого виробника захисного програмного забезпечення. Такий захисний комплекс, буде не просто виявляти загрози за даними антивірусних баз, а й за допомогою безлічі додаткових модулів:
 • Монітор активності – моніторинг і скасування змін, викликаних шкідливими програмами.
 • Контроль програм – контролює дії всіх встановлених програм на комп'ютері.
 • Файловий Антивірус – перевіряє усе що відкривається, завантажується і зберігається на наявність загроз.
 • Мережевий екран/міжмережевий екран/брандмауер/фаєрвол – фільтрує мережеву активність і забезпечує безпечний доступ в Локальну мережу і Інтернет.
Також, при установці комплексного антивіруса, в ньому будуть ще інші, необхідні для забезпечення максимального захисту від Інтернет-загроз, засоби захисту.
Ну і останнє. Навіть при установці відомого антивіруса класу Internet Security, його необхідно правильно налаштувати. Справа в тому, що більшість антивірусів, при установці, мають ряд відключених модулів, які необхідно налаштувати під конкретну систему окремо. Тому, потрібно пам'ятати, що після установки будь-якого захисного засобу, необхідно налаштувати антивірус під свої потреби. Зі стандартними налаштуваннями за замовчуванням, навіть антивіруси найвідоміших брендів, не зможуть захистити систему від постійно нових і швидко зростаючої кількості вірусних загроз. Наприклад, щоб забезпечити максимальний захист від вірусів-шифрувальників, необхідно провести додаткові налаштування антивіруса, незалежно від того, які налаштування стоять в антивірусі за замовчуванням.
У свою чергу, надаю в Харкові і Харківській області послуги з усунення вірусної активності і запобігання вірусних заражень в майбутньому. Ось, деякі з послуг, що надаються:
 • Пошук і видалення вірусів;
 • Видалення рекламного, шпигунського і потенційно небажаного/шкідливого програмного забезпечення;
 • Видалення вірусів-блокувальників;
 • Видалення вірусів-шифрувальників;
 • Відновлення роботи комп'ютера/ноутбука/нетбука, після вірусного зараження;
 • Відновлення/розшифровка файлів, зашифрованих вірусами-шифрувальниками;
 • Встановлення і налаштування надійних комплексних антивірусних засобів і додаткового програмного забезпечення, для блокування реклами в Інтернет-браузерах і для запобігання встановлення непотрібних програм при установці корисного софта;
 • Налаштування системи Windows, для захисту від вірусів-шифрувальників.

Зі свого боку, при вірусному зараженні, відновлюю роботу ОС Windows без перевстановлення самої системи. Однак, бувають ситуації, коли системні файли і сама система в цілому, настільки пошкоджена в результаті вірусної активності, що доцільніше буде повністю перевстановити систему Windows. Але, найчастіше, досить усунути шкідливе ПЗ і відновити пошкоджені системні файли, без самого перевстановлення системи.

Видалення вірусів в Харкові

Доступні ціни. Гарантія на надані послуги. Без посередників. Використання, тільки перевіреного програмного забезпечення. Надійне видалення вірусів і будь-якого шкідливого ПЗ. Відновлення коректної роботи ОС Windows, після вірусного зараження. Ціни на видалення вірусів, дивіться в розділі "Ціни". Надається комп'ютерна допомога в Харкові і Харківській області. 

Надаю послуги віддаленої підтримки клієнтам з країн СНД (обслуговування замовників з країн СНД буде здійснюватися російською мовою). Ціни на сайті вказані для України. Для інших регіонів, будь ласка, уточнюйте ціни.

Якщо ви, постраждали від атаки вірусу-шифрувальника, скористайтеся даною послугою.

Я У СОЦМЕРЕЖАХ

У Viber, Skype і Telegram приймаю тільки повідомлення (дзвінки не приймаю).

Адреса: 
Україна, м. Харків


Контакти: 
Тел.: 
+38-097-53-31-563 (Київстар) 
+38-093-87-38-579 (lifecell)
Тільки повідомлення:
Telegram
Viber
Skype
E-mail:
info@pc103help.in.ua

Часи роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 10:00 до 20:00
Субота: з 11:00 до 18:00
Неділя 
вихідний
Працюю і в святкові дні.


Надаю послуги на території СНД.

Головна
IT послуги
Підтримка
Ціни
Контакти
Web послуги
Статті
FAQ
Оплата послуг