Головна IT послуги → Комп'ютерна допомога → Послуги по розшифровці файлів.

Послуги по розшифровці файлів.

Надаю допомогу в розшифровці файлів, які були зашифровані вірусами-шифрувальник.


ПЕРШ НІЖ ПИСАТИ МЕНІ, БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО УСЕ ПРОЧИТАЙТЕ! УВАГА!!! НЕ ПРИЙМАЮ ДЗВІНКИ І ПОВІДОМЛЕННЯ В МЕСЕНДЖЕР З ПИТАНЬ РОЗШИФРОВКИ ФАЙЛІВ! ТІЛЬКИ ПИШІТЬ НА ПОШТУ! БУДЬ ЛАСКА, ЧИТАЙТЕ УВАЖНО ІНФОРМАЦІЮ. На повідомлення з криками «допоможіть, біда» – не відповідаю!

Метод/спосіб відновлення зашифрованих файлів, проводитися мною за кількома напрямками.
Дешифровка файлов бесплатными дешифровщиками в Харькове

Метод/Спосіб № 1.

Підбір дешифратора. Для цього, необхідно проаналізувати вірус-шифрувальник, визначити його тип/сімейство.
Після цього, коли стане зрозуміло, який алгоритм шифрування використовував шифрувальник, необхідно проаналізувати всю інформацію на жорсткому диску, щоб зрозуміти, де зберігається ключ розшифровки, на зараженому носії або на сервері зловмисників. Виходячи з отриманої інформації в ході аналізу, приступаємо до підбору дешифратора (якщо в ході аналізу, було з'ясовано, що ключ зберігатися на зараженому (комп'ютері) носії інформації) або, переходимо до способу № 2.

Перехват и дешифровка файлов в Харькове

Метод/Спосіб № 2.

Як писалося вище, якщо ключ для розшифровки файлів, зберігається не на зараженому (комп'ютері) носії інформації, значить, отримати ключ для розшифровки, можна тільки від сервера зловмисників. Виходячи з цього, можна зробити спробу обману сервера зловмисників, для перехоплення ключа розшифровки. Це складний метод і не завжди успішний, так як все більше число вірусів-шифрувальників, використовують анонімну та зашифровану мережу Tor, а це, сильно ускладнює перехоплення пакетних даних і унеможливлює їх аналіз. Якщо цей спосіб/метод не приніс результатів, переходимо до останнього способу.

Восстановление теневых копий системы в Харькове


Метод/Спосіб № 3.

Даний спосіб, полягає в спробі відновити копії зашифрованих файлів, за допомогою відновлення даних з тіньових резервних копій (не плутайте з програмним методом відновлення видалених даних). Ви можете самостійно скористатися утилітою ShadowExplorer, для аналізу тіньових копій. На жаль, багато вірусів-шифрувальники, видаляють всі копії тіньового копіювання або шифрують їх. Але, бувають винятки, тому, якщо ваші дані дуже для вас цінні, не варто нехтувати такою способою відновити дані.

Висновок.
Як ви напевно помітили, жоден із способів, не дає вам навіть 1% на те, що ваші дані, можуть бути відновлені. Але, що ж тоді робити? Нижче, наведено кілька порад, які можуть вам стати в нагоді.
Перш, ніж зробити які-небудь дії, в першу чергу необхідно засвоїти те, що робити не варто і навіть небезпечно!
 • Лікувати і видаляти знайдені антивірусом віруси в автоматичному режимі або самостійно;
 • Перевстановлювати операційну систему;
 • Міняти розширення у зашифрованих файлів;
 • Очищати папки з тимчасовими файлами, а також історію браузера;
 • Використовувати самостійно без консультації з фахівцями і вірусними аналітиками дешифратори;
 • Використовувати дешифратори рекомендовані в інших ситуаціях з аналогічною проблемою;
 • Намагатися підключити зовнішні/знімні носії інформації до зараженої системі, на яких зберігаються ваші резервні копії (при наявності таких). Якщо цей пункт проігнорувати, можна втратити усі резервні файли.
 • Панікувати. Звучить банально, однак в таких ситуаціях, людина здатна прийняти невірні рішення через паніку і помилитися. Не слід нічого робити, якщо не знаєте, що потрібно робити. Вдумайтеся в суть події і зрозумійте алгоритми необхідних дій.
Важливо пам'ятати.
Можливо, ви захочете пошукати якусь «чарівну» програму, яка все-таки зможе розшифрувати файли, і можливо, ви знайде таку пропозицію в Мережі Інтернет. Але, хочу вас відразу застерегти, закінчитись все може ще черговою «пачкою» вірусів на вашому комп'ютері і зашифровкою всіх файлів, по «другому колу» (читайте нижче). Якщо дані не вдалося вам розшифрувати вищенаведеними способами, залишається ще один варіант. Скопіюйте зашифровані файли на флешку або будь-який носій інформації і приберіть. Також, якщо заражений сервер або комп'ютер, створіть повний образ всіх зашифрованих розділів/дисків засобами самої системи або за допомогою сторонніх програм. Збережіть карантин з вірусом-шифрувальником і всі файли (вимоги з викупом...), створені вірусом-шифрувальником. Наберіться терпіння і почекайте від 1 - 12 місяців, можливо, вірус новий, і ключ для розшифровки, поки не підібрали. Пройде час, і можливо, цей вірус потрапить під контроль лабораторії Касперського і вони випустять утиліту, яка розшифрує ваші файли абсолютно безкоштовно. *
* Дивіться в самому кінці даної сторінки, посилання на безкоштовний сервіс дешифрування, від Лаб. Касперського.
Те, що потрібно пам'ятати тим, хто не стикався з вірусами-шифрувальниками.
А що робити тим, хто ще не «підхопив» собі таке «щастя», який шифрує файли, з метою отримати викуп? Можливо, можна спати спокійно? Раз у мене такого вірусу не було, то мій антивірус, добре мене захищає від подібної «зарази»? Саме з того, що деякі так думають, сьогодні «хапаються» за голову і думають, як розшифрувати свої файли. Отже, нижче, наведені дієві поради, які допоможуть вам мінімізувати ймовірність підхопити подібну «заразу».
 • Не відкривайте поштові вкладення від невідомих відправників. У більшості випадків програми-шифрувальники поширюються через поштові вкладення. Завдання зловмисника – переконати користувача відкрити вкладення з листа, тому теми листів містять загрози: повідомлення від арбітражного суду про позов; виконавче провадження про стягнення заборгованості; порушення кримінальної справи тощо. При цьому шкідливими можуть виявитися не тільки файли формату EXE. Зафіксовані випадки зараження комп'ютерів при відкритті спеціально сформованих зловмисниками файлів форматів DOC і PDF.
 • Своєчасно встановлюйте оновлення антивірусних баз, операційної системи та інших програм. Потрібно пам'ятати, що в оновленнях, міститися всі «заплатки», які «перекривають» всі «дірки», через які, може «пролізти» вірус, в тому числі і вірус-шифрувальник.
 • Не забувайте створювати резервні копії файлів і зберігайте їх поза комп'ютера. Зберігайте резервні копії поза комп'ютера (наприклад, на знімних носіях або в «хмарних» сховищах) і в зашифрованому вигляді, БЕЗ автоматичної синхронізації даних. Таким чином, файли будуть захищені не тільки від програм-шифрувальників, але і від відмов комп'ютерної техніки. Ви можете замовити хмару для резервного сховища.
 • Налаштуйте доступ до загальних мережних папок. Якщо ви використовуєте загальні мережеві папки, то рекомендується створити окрему мережеву папку для кожного користувача. При цьому права на запис повинні бути тільки у власника папки. Таким чином, при зараженні одного комп'ютера файли будуть зашифровані тільки в одній мережевій теці. В іншому випадку, зараження одного комп'ютера може призвести до шифрування всіх документів на всіх мережевих папках.
 • Увімкніть і налаштуйте Службу тіньового копіювання. Починаючи з ОС Windows Vista до складу операційних систем Windows входить служба захисту системи на всіх дисках, яка створює резервні копії файлів і папок під час архівації або створення точки відновлення системи. За замовчуванням ця служба включена тільки для системного розділу. Фахівці Лабораторії Касперського рекомендують включити службу для всіх розділів.
 • Встановіть, надійний антивірус, класу Internet Security. Рекомендую, використовувати виключно легальні антивіруси, без усіляких «кряков», «активаторів» і «генераторів». Якщо вам цінні ваші дані, то буде дешевше купити ліцензійний антивірус, ніж потім бігати і думати, як врятувати цінні дані.
 • Якщо ви використовуєте RDP, встановіть довгі і складні паролі. Сам RDP необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО ховати за VPN. Орендуйте для цього надійний сервер.

Є ряд базових порад, щодо захисту від атак шифрувальників і невідомих загроз:

https://www.pc103help.in.ua/amp/stati/nuzhen-li-vam-it-audit-bezopasnosti.html

Зверніть увагу.

Мої методи / способи відновлення інформації, не «покладаються» на стандартний підбір дешифраторів від антивірусних компаній, а засновані на двох головних напрямках.

 • Перший напрямок. Обман серверів зловмисників, з метою перехоплення пакетних даних, для отримання ключа відновлення (розшифрування).
 • Другий напрямок. Відновлення даних, використовую технологію тіньового копіювання (не плутайте з відновленням даних, за допомогою спеціальних програм з відновлення втрачених/видалених даних).

Як замовити опізнання вимагача і тест-розшифровку файлів?

Таким чином, якщо ваші файли, були зашифровані вірусом-шифрувальників, то можете звернутися до мене за безкоштовною допомогою.

Зверніть увагу. Так як останнім часом, віруси-шифрувальники становлять все більшу загрозу і стають більш складними і вдосконаленими, що ускладнює, а часто унеможливлює саму розшифровку даних, настійно прошу, не дзвоніть мені, а надішліть кілька зашифрованих примірників файлів (не більше 1-10 Мб.) на мою пошту info@pc103help.in.ua, разом з вимогами зловмисників (файли, текстові документи, електронні листи ...) архів (на архів, поставте пароль: virus), скрін робочого столу. Після цього, обов'язково з вами зв'яжуся і повідомлю вам, про подальші дії. *

* Починаючи з 10.05.2020, безкоштовно проводжу поверхневий аналіз зашифрованих файлів за допомогою сервісу ID Ransomware. Про зміни, читайте тут.

Хочу також звернути вашу увагу, що якщо ви є власниками ліцензійного антивірусного ПО (для звернення в службу тех. підтримки, необхідно мати, а можна і придбати дієву ліцензію на антивірусне ПЗ), перш ніж звертатися до мене, зверніться в офіційну службу технічної підтримки свого антивіруса за допомогою в розшифровці ваших файлів. Ви, маєте на це право. Більш того, це дозволить вам заощадити свої гроші, адже розшифровка файлів, буде абсолютно безкоштовною. Якщо ж, служба тех. підтримки вашого антивірусного ПО, повідомила вам про те, що ваші дані розшифрувати неможливо, то ніхто вже вам точно їх не розшифрує.


ВАЖЛИВО! Попередження!
Зараз, розвелося чимало умільців і контор, які займаються «нібито» розшифровкою файлів зашифрованих вірусами-шифрувальниками. Такі «товариші» купують ліцензію на антивірусне ПЗ ДокторВеб, відправляють ваші файли в антивірусну лабораторію ДокторВеб і після цього, створюючи «бурхливу» діяльність і повідомляють про результати «своєї» роботи. При цьому, часто беруться гроші наперед без гарантії, а іноді і з гарантією розшифровки всіх файлів, більше, ніж коштує ліцензія на саме антивірусне ПЗ. У гіршому випадку (частіше за за все, ви знайдете саме посередників), це будуть посередники між вами і справжніми зловмисниками (приклад даних схем: http://virusinfo.info/showthread.php?t=180742 і https://safezone.cc/threads/kompjuternyj-servis-po-rasshifrovke -fajlov.25232 / page-2. Особливо плачевний сценарій, ось такий: https://virusinfo.info/showthread.php?t=180742&p=1393621&viewfull=1#post1393621. Те, про що писав вище. Хочете, щоб ваші файли зашифрували по другому колу?). У мене є окрема замітка на блозі, про одних «умільців», які «вміють» розшифровувати те, що нікому в світі не під силу.
Тому, зв'язуючись з такими умільцями, дізнайтеся у них для початку, як вони будуть розшифровувати файли. Якщо вам обіцяють підібрати дешифратор, розповідають про штат програмістів високого рівня, про кодерів і декодерів або не можуть нічого пояснити, краще самі купуйте ліцензію на одне з антивірусних рішень і зверніться до них за допомогою. Заощадите гроші, час і нерви.

Надаю послуги віддаленої підтримки клієнтам з країн СНД (обслуговування замовників з країн СНД буде здійснюватися російською мовою).

Запобігання/Профілактика вірусних заражень.
Також, звертаю вашу увагу, що мною надається допомога в запобіганні вірусних заражень, в тому числі захист від атак вірусів-вимагачів (шифрувальників).

Консультації та допомога постраждалим від атаки шифраторів.
Надаю безкоштовні базові консультації постраждалим від вірусів-шифрувальників. Проводжу безкоштовний аналіз зашифрованих файлів.

Надаю платні послуги з питань зашифрованих файлів.

Якщо ваші файли неможливо розшифрувати, а дані є для вас критично цінними, залишається тільки або мати справу зі злочинцями, або посередниками. Зі свого боку, питаннями посередництва – НЕ ЗАЙМАЮСЯ.

Корисні посилання.*

* Всі наведені посилання робочі. Якщо у вас вони не відкриваються, використовуйте будь-який VPN.

ПЕРШ НІЖ ПИСАТИ МЕНІ, СКОРИСТАЙТЕСЯ НИЖЧЕНАВЕДЕНИМИ ПОРАДАМИ!

Ви, можете самостійно спробувати підібрати дешифратор для розшифровки своїх файлів. Антивірусна Лабораторія Касперського запустила безкоштовний сервіс дешифрування.

Посилання на офіційний сайт: https://noransom.kaspersky.com/ru/

Або (офіційний сайт): https://www.nomoreransom.org/ru/index.html 

Також, рекомендую ознайомитись з додатковою інформацією про віруси-шифрувальники:

https://blog.kaspersky.ru/ransomware-for-dummies/13579/

https://blog.kaspersky.ru/ransomware-faq/13407/

Для самостійної ідентифікації типу вимагача, наполегливо рекомендую використовувати: 

ID Ransomware.

Безкоштовна утиліта (є російська) для аналізу стану/наявності тіньових копій: http://www.shadowexplorer.com

Корисний блог, з великою кількістю статей, порад і дешифраторів:

https://id-ransomware.blogspot.com

Відвідайте форум фан-клубу Лабораторії Касперського де ви зможете отримати безкоштовну допомогу в знищенні вірусів і допомогу/консультацію по розшифровці файлів:

https://forum.kasperskyclub.ru/forum/143-tehnicheskaya-pomosch

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Якщо у вас постраждали бази 1С, погляньте тут:

https://safezone.cc/threads/vosstanovlenie-baz-dannyx-1s-i-mssql-dannyx-posle-ataki-shifratora.33739/

Вони надають допомогу у відновленні на програмно рівні, тільки самих баз даних 1С і Mssql. Повторюся, мова йде не про розшифровку всіх файлів / баз, мова йде про програмне відновленні саме тільки самих баз даних.

Що робити, якщо ніхто в світі не може розшифрувати ваші файли, а якась контора або дядько Вася – можуть?

Читати всім: https://pc103help.blogspot.com/2020/07/kto-takie-dr-shifro-dekodery-ili-peregovorshhiki.html

У мене є платні консультації для постраждалих від атаки шифрувальника.

Бізнес-пропозиція для фірм, підприємств, приватних осіб і організацій.

Резервне копіювання даних, захист даних від втрат, організація віддаленого офісу для співробітників, Налаштування бухгалтерії в хмарі, досвідчена і чуйна підтримка, обслуговування та супровід. Дана пропозиція актуально для комерційних і державних структур. Дізнатися більше...

Як повідомити про злочин до правоохоронних органів своєї країни?

Якщо ви постраждали від атаки шифрувальника, натисніть на відповідний лінк нижче, – для інформування місцевих правоохоронних органів в режимі онлайн. Якщо у вашій країні не існує онлайн-інформування правоохоронних органів, зверніться із заявою в поліцейську дільницю.

Для мешканців України:

https://cyberpolice.gov.ua

Залишити заяву (виберіть варіант «Несанкціоноване втручання (ШПЗ, втручання в ЕОМ, несанкціонованій доступ до обліковіх запісів, ШПЗ, тощо»):

https://ticket.cyberpolice.gov.ua

Для жителів Росії:

https: //мвд.рф

Залишити заяву (виберіть варіант «Управління« К »МВС Росії»):

https: //мвд.рф/request_main

Мої переваги

 • Для розшифровки файлів, використовую три напрямки:
 1. Підбір дешифраторів
 2. Обман серверів зловмисників, з метою перехоплення пакетних даних, для отримання ключа відновлення (розшифрування)
 3. Відновлення даних, використовуючи технологію тіньового копіювання
 • Маю пріоритетний доступ до технічної підтримки антивірусної Лабораторії Касперського.
 • Даю базові безкоштовні консультації стосовно зашифрованих файлів.
 • Надаю базові безкоштовні інструкції і рекомендації, щодо подальшого захисту від вірусів-шифрувальників.
 • Надаю антивірусний захист за доступними цінами.

Звернувшись до мене, ви отримаєте точну відповідь, чи можливо розшифрувати ваші файли чи ні. Співпрацюю з антивірусної Лабораторією Касперського.

Консультації та допомога постраждалим від атаки вірусів-вимагачів (шифраторів).

Платні послуги для потерпілих від атаки шифраторів.

Захист бізнесу від втрати даних

Бізнес пропозиція.

НЕ бажаєте надалі нести фінансові та репутаційні втрати через втрату даних? Захистіть себе від втрати даних за допомогою хмарних технологій від провідного українського провайдера хмарної інфраструктури, який успішно реалізовувує свої IT-рішення з 2012 року.
Віддалений офіс, резервне копіювання, бухгалтерія в хмарі, чуйна і досвідчена технічна підтримка, повний супровід клієнтів.
Не втрачайте свої дані. Захистіть їх уже сьогодні.

Адреса: 
Україна, м. Харків


Контакти: 
Тел.: 
+38-097-53-31-563 (Київстар) 
+38-093-87-38-579 (lifecell)
Тільки повідомлення:
Telegram
Viber
Skype
E-mail:
info@pc103help.in.ua

Часи роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 10:00 до 20:00
Субота: з 11:00 до 18:00
Неділя 
вихідний
Працюю і в святкові дні.


Надаю послуги на території СНД.

Головна
IT послуги
Підтримка
Ціни
Контакти
Web послуги
Статті
FAQ
Оплата послуг