Головна IT послуги → Комп'ютерна допомога → Оптимізація і прискорення роботи ОС Windows.

Оптимізація і прискорення роботи ОС Windows.

При роботі з комп'ютером, в системі зберігається і обробляється безліч даних. Більшість програм, як і сама система Windows, в процесі роботи, залишає після себе непотрібні/зайві дані:

Видалення системного сміття в Харкові
 • тимчасові файли;
 • застарілі записи в системному реєстрі;
 • системні записи в журналі подій;
 • дані профілів програм.
Оптимизация Windows в Харькове

Примітно, що навіть при видаленні будь-якої програми, така програма, найчастіше залишає вищеописані дані, які вже не потрібні. Таким чином, видаливши програму, в системі залишаються від неї дані. В ході роботи з комп'ютером, таких непотрібних даних, накопичується не на один гігабайт.

Досить взяти оновлення для ОС Windows. Не всі знають, що встановлення оновлень для ОС Windows, при установці свіжих/нових оновлень, замінює деякі оновлення на більш нові, а ось старі – не видаляє. Часом, непотрібні оновлення, перевищують 2 і більше гігабайтів місця на диску.
Про що вже говорити, коли в системі накопичується безліч непотрібних даних в системному реєстрі, тимчасових папках. Системне сміття, накопичується в системі і з часом починає заважати коректній роботі системи, так як комп'ютеру все складніше знайти необхідні записи у величезній кількості інформації.
Системне сміття, створює ряд проблем:
 • забирає гігабайти вільного простору на системному диску;
 • збільшує фрагментацію жорсткого диска і уповільнює роботу комп'ютера;
 • збільшує розмір системного реєстру і рівень його фрагментації, тим самим, сповільнюючи роботу комп'ютера.
При цьому, сьогодні досить ввести в пошуковій системі фразу «прискорення роботи Windows» і буде запропоновано велику кількість всіляких програм, які за заявами їхніх творців, здійснюють прискорення роботи комп'ютера/ноутбука/нетбука, «всього» за допомогою декількох натискань комп'ютерної миші. Однак, часто після застосування таких програм, в кращому випадку, комп'ютер гальмує як і раніше, а нерідко і зовсім працює ще гірше, ніж до «оптимізації», такими програмами. Бувають випадки, коли після подібних «програм-оптимізаторів», єдине що залишається зробити, повністю перевстановити систему, так як рівень пошкодження важливих системних даних Windows настільки великий, що відновити роботу комп'ютера без перевстановлення Windows, є недоцільною справою.
Зі свого боку, для прискорення та оптимізації роботи ОС Windows застосовую комплекс надійних службових утиліт для чищення системного сміття і оптимізації системи, видалення непотрібних програм з автозавантаження і очищення реєстру від пошкоджених та застарілих записів.
Ось, ряд деяких комплексних послуг:
 • перевірка на помилки файлової системи Windows і її відновлення при пошкодженні;
 • перевірка жорсткого диск на помилки з їх усуненням;
 • дефрагментація жорсткого диска;
 • чистка системного реєстру від пошкоджених та застарілих даних;
 • оптимізація автозапуску програм, видалення непотрібних програм з автозапуску;
 • видалення непотрібних/застарілих системних даних;
 • видалення застарілих оновлень Windows.Буває, що причина зависань і гальмувань при використанні комп'ютера, криється в вірусному зараженні системи. В такому випадку, буде проведена:

Видалення вірусів в Харкові
 • очищення від вірусів комп'ютера/ноутбука/нетбука;
 • відновлення роботи системи після вірусного зараження системи.

Таким чином, якщо ваш комп'ютер гальмує і зависає, його роботу, можна часто відновити без переустановлення системи в цілому. Звертайтеся. Надається комп'ютерна допомога в Харкові і Харківській області. Доступні ціни. Без посередників. 

Додаткову інформацію, пов'язану з ціновою політикою, дивіться в розділі сайту "Ціни".

Надаю послуги віддаленої підтримки клієнтам з країн СНД (обслуговування замовників з країн СНД буде здійснюватися російською мовою). Ціни на сайті вказані для України. Для інших регіонів, будь ласка, уточнюйте ціни.

Я У СОЦМЕРЕЖАХ

У Viber, Skype і Telegram приймаю тільки повідомлення (дзвінки не приймаю).

Адреса: 
Україна, м. Харків


Контакти: 
Тел.: 
+38-097-53-31-563 (Київстар) 
+38-093-87-38-579 (lifecell)
Тільки повідомлення:
Telegram
Viber
Skype
E-mail:
info@pc103help.in.ua

Часи роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 10:00 до 20:00
Субота: з 11:00 до 18:00
Неділя 
вихідний
Працюю і в святкові дні.


Надаю послуги на території СНД.

Головна
IT послуги
Підтримка
Ціни
Контакти
Web послуги
Статті
FAQ
Оплата послуг