Ліцензування ПЗ.

Лицензирование ПО в Харькове

Українське законодавство, на даний момент за використання і поширення неліцензійного програмного забезпечення (ПЗ) і порушення авторських прав передбачає покарання у вигляді штрафів, і навіть позбавлення волі. У зв'язку з цим, питання переходу організацій і підприємств на ліцензійне програмне забезпечення (ПЗ) стає дуже актуальним.

Що ж таке ліцензійне програмне забезпечення?
Будь-яке програмне забезпечення — об'єкт авторського права, для використання якого потрібна ліцензія. Ліцензія надає право на встановлення, використання, доступ, відображення, запуск або будь-яку іншу взаємодію з програмним забезпеченням (ПЗ).
Купівля ліцензійного програмного забезпечення — це придбання ліцензії (права) на його використання у правовласника. Для кожної використовуваної програми, необхідна ліцензія.
Обсяг прав і умови використання, описані у відповідних ліцензійних угодах. При порушенні умов ліцензійної угоди, використання програмного забезпечення (ПЗ), вважається нелегальним.
Ліцензування ПЗ – що це?
Комплексне ліцензування ПЗ — це комплекс заходів, результатом яких є присутність на ПК клієнта ліцензійного або вільно поширюваного ПЗ задовольняючого всім потребам для виконання роботи клієнта і також не вступає в протиріччя з законодавством України щодо захисту авторських прав.
Незаконне використання програмних продуктів підпадає під адміністративну та кримінальну відповідальність, а також несе з собою цілий ряд ризиків:

можливий витік корпоративної інформації;

ризик втрати і пошкодження цінних даних (бухгалтерської звітності, клієнтських баз);

висока ймовірність загального критичного збою системи;

ризики простою через перевірки контролюючих органів.

Етапи ліцензування програмного забезпечення (ПЗ):

  • Експрес-аудит програмного забезпечення (ПЗ);
  • Розробка оптимальної схеми ліцензування;
  • Установка програмного забезпечення;
  • Після продажна підтримка програмного забезпечення (ПЗ).
Альтернатива платному ПЗ.

Якщо фінансова ситуація вашої організації не дозволяє перейти на платне ліцензійне програмне забезпечення, допоможу вам перейти на програмне забезпечення категорії OpenSource (в перекладі з англійської мови «вільного користування») не потребує покупки ліцензії. Аналогічно і для приватних осіб (домашніх користувачів).

Це програмне забезпечення поширюється безкоштовно. Витрати клієнта будуть закладені тільки в оплату за підбір оптимального програмного забезпечення і щодо подальшого його встановлення та налаштування.

При підборі програмного забезпечення, виходжу виключно з потреб клієнта і підбираю комплектацію програм, які оптимально відповідають потребам клієнта. Для клієнтів, які підписали договір абонентського обслуговування ПК, проекти комплексного ліцензування здійснюються з істотними знижками. Підбір ПЗ під завдання клієнта, проводиться безкоштовно.

Послуга «Ліцензування ПЗ» необхідна в першу чергу власникам і керівникам фірм, які планують провести ліцензування програмного забезпечення компанії і задалися питанням, яким чином отримати максимально оптимальний варіант і при цьому вписатися в свій бюджет.

Природно в зв'язку з цим, виникає питання — чи варто взагалі переводити свою фірму на ліцензійний софт?

Переваги від використання ліцензійного програмного забезпечення (ПЗ):

Гарантія надійної і стабільної роботи програмного забезпечення;

Безкоштовна технічна підтримка розробника;

Надійний захист від вірусів і шпигунських програм;

Відсутність ризиків і витрат, пов'язаних з використанням неліцензійного програмного забезпечення.

Програмне забезпечення категорії OpenSource – це недорогий варіант ліцензованого ПЗ для фірм.

Додаткові питання, пов'язані з ліцензуванням ПЗ і ціновою політикою за цією послугою, уточнюйте зручним для вас способом з розділу сайту "Контакти".

Надаю послуги віддаленої підтримки клієнтам з країн СНД (обслуговування замовників з країн СНД буде здійснюватися російською мовою). Ціни на сайті вказані для України. Для інших регіонів, будь ласка, уточнюйте ціни.

Я У СОЦМЕРЕЖАХ

У Viber, Skype і Telegram приймаю тільки повідомлення (дзвінки не приймаю).

Адреса: 
Україна, м. Харків


Контакти: 
Тел.: 
+38-097-53-31-563 (Київстар) 
+38-093-87-38-579 (lifecell)
Тільки повідомлення:
Telegram
Viber
Skype
E-mail:
info@pc103help.in.ua

Часи роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 10:00 до 20:00
Субота: з 11:00 до 18:00
Неділя 
вихідний
Працюю і в святкові дні.


Надаю послуги на території СНД.

Головна
IT послуги
Підтримка
Ціни
Контакти
Web послуги
Статті
FAQ
Оплата послуг