Дистанційна комп'ютерна допомога в Києві

Дистанційна комп'ютерна допомога, це надійне рішення комп'ютерних проблем, для домашніх користувачів комп'ютерної техніки через Інтернет.

 Переваги віддаленої комп'ютерної підтримки в Києві через Інтернет.

Основні переваги віддаленої комп'ютерної допомоги для домашніх користувачів.

1

Комфорт

Ніхто не вторгається в ваш особистий простір. Всі роботи проводяться віддалено через Інтернет, під вашим контролем.
2

Ціна

У ціни на віддалену підтримку, не закладаються транспортні витрати і час, витрачений на пересування. Як результат – більш доступна ціна.
3

Надійність

При віддаленому обслуговуванні через Інтернет, не страждає якість послуг, що надаються. Все під вашим контролем.
4

Швидкість

Немає необхідності чекати, коли приїде до вас фахівець. Приступити до діагностики проблеми, можна протягом 5-10 хвилин.
Недорога віддалена комп'ютерна допомога в Києві і по Україні.

Дистанційна комп'ютерна допомога, ідеальний вибір для тих, хто не хоче запрошувати в свій будинок незнайомців.

Комп'ютерна допомога – доступна.
Ціни на віддалену комп'ютерну допомогу в Києві.
Видалення вірусів

₴ 150

Оптимізація роботи системи

₴ 150

Комплексна чистка та оптимізація системи

₴ 200

Підтримка/консультації

від 100 грн./година

Дистанційна комп'ютерна допомога для дому

У всіх нас, є вдома комп'ютерна техніка. Це може бути стаціонарний комп'ютер або компактний ноутбук. Комусь, комп'ютерна техніка потрібна для роботи, а хтось, проводить за своїм комп'ютером або ноутбуком – дозвілля, граючи в комп'ютерні ігри, дивлячись фільми.
Так чи інакше, але з плином часу, ми помічаємо, що наш комп'ютер або ноутбук, починає підвисати, довго запускати програми. Все це, може не тільки нас дратувати, а й віднімати зайвий час. Вихід в такій ситуації один – замовити комп'ютерну допомогу в Києві, для вирішення проблем з швидкодією своєї комп'ютерної техніки.
Дистанційна комп'ютерна допомога, дозволяє вирішити основні комп'ютерні проблеми через Інтернет. Тобто, вам не потрібно запрошувати до себе додому комп'ютерного майстра і всі ваші комп'ютерні проблеми, можна вирішити на відстані. Це дозволяє заощадити час і кошти, так як віддалена комп'ютерна підтримка більш вигідна для комп'ютерного фахівця. Зі свого робочого місця, комп'ютерник може надати вам віддалену комп'ютерну допомогу. Йому не потрібно спеціально до вас добиратися і витрачати зайвий час, сили і кошти на дорогу. За рахунок зекономленого часу на дорогу, комп'ютерний фахівець зможе більше витратити часу на рішення вашої проблеми. Ви ж в свою чергу, не будете переживати через те, що вам потрібно запросити до себе додому невідому людину. Також, з технічного боку, віддалена допомога, повністю безпечна.
Якщо ваш комп'ютер підвисає і гальмує або є підозра на зараження комп'ютерними вірусами (спливає реклама, сторінки самі перенаправляються на незрозумілі сайти, змінилася домашня сторінка в браузері, море незрозумілою реклами ...), вам варто скористатися віддаленою комп'ютерною допомогою в Києві. Дистанційна комп'ютерна допомога недорого обходиться в порівнянні, якщо викликати комп'ютерника з виїздом. Таким чином, віддалена комп'ютерна допомога, більш вигідна і доступна для населення і в той же час – безпечна.

Віддалено, можна вирішити основні комп'ютерні проблеми.
• Прискорення і оптимізація роботи комп'ютера/ноутбука для виконання ресурсовитратних завдань.
• Оптимізація комп'ютера під ігри.
• Видалення вірусів, рекламного, шпигунського софта, банерів. Видалення всіляких шкідників, malware, тулбанов, банерів в Інтернет-браузерах.
• Встановлення та налаштування надійних антивірусних програм і додаткового ПЗ для запобігання вірусного зараження і для боротьби зі шкідливою/вірусною рекламою в Інтернет-браузерах.
• Комплексна чистка від вірусів і програмного сміття.
• Перевірка і відновлення файлової системи Windows.
• Оновлення драйверів. Видалення некоректно працюючих драйверів і подальше їх встановлення/перевстановлення.
• Програмна чистка, дієва оптимізація роботи всього комп'ютера.
• Розшифровка файлів, зашифрованих вірусами-шифрувальників (обговорюється окремо).
• Консультації та додаткові комп'ютерні послуги.

Дистанційна комп'ютерна допомога підійде в першу чергу для тих, кому складно вирішувати самостійно нестандартні і незвичні завдання на своєму комп'ютері або ноутбуці. Якщо ви, хочете заощадити час, гроші і не хочете запрошувати до себе додому незнайомців, при цьому, вам потрібно вирішити комп'ютерні проблеми, в цьому випадку, вам підійде віддалена комп'ютерна допомога в Києві.

1. Ваш комп'ютер, повинен мати вільний вихід в Інтернет.
2. Заздалегідь, повідомте мені про свою проблеми із зазначенням по можливості, такої інформації:
- Який пристрій (ПК/ноутбук/нетбук).
- Яка ОС Windows (XP/Vista/7/8/8.1/10) і її розрядність (x86/x64).
- Що за проблема і після чого вона виникла.
- Які дії робили.

ШВИДКИЙ ЗВ'ЯЗОК

У Viber і Telegram приймаю тільки повідомлення (дзвінки не приймаю).

Адреса:

Україна, м. Харків
Надаю послуги на території України і СНД.

Рішення для бізнесу

Хмарні рішення

Якщо ви є власником бізнесу або представником і вам необхідна IT підтримка і супровід, ви можете ознайомиться з надійними IT рішення для бізнесу:
• Налаштування резервного копіювання
• Організація віддаленого офісу
• Переклад бухгалтерії в хмару і підтримка
• Оренда і обслуговування серверів
• Хостинг проектів на Bitrix
• Чуйна і досвідчена підтримка 24/7

Шукайте надійні і дешеві рішення для бізнесу?

Біржа фрілансу, дозволить вам знайти надійного виконавця. Фріланс біржа № 1 в Україні. Захист від шахраїв. Великий вибір фахівців з України. Ви зможете напевно знайти виконавця в своєму місті. Більшість виконавців, зареєстровані як ФОП.

Хмарні рішення

Дистанційна IT підтримка для бізнесу в Україні

Віртуальні робочі місця в надійный хмарі з кращою технічною підтримкою 24х7.

Для багатьох компаній зараз актуальним є питання переведення своїх співробітників на віддалену роботу.
Віддалений офіс — це термінальний сервер в хмарі, на якому розміщено необхідне для роботи ПЗ, важливі дані компанії і облікові записи користувачів. Все, що є на сервері, призначене для загального користування. І кожен співробітник, в залежності від його потреб і наданих прав, може користуватися тільки необхідними йому для роботи програмами.

Організація дистанційної роботи за допомогою хмар — це доступно.

Кому підійде послуга Віддалений офіс (Мобільний офіс)?
• Організація віддаленої роботи ваших співробітників.
Різноманітні тарифи, спеціальне обладнання та віртуальні робочі мережі VPN для створення комфортних базових умов віддаленої роботи.
• Для дистанційного керування бізнес-процесами компанії.
Ефективні інструменти для безперервності вашого бізнесу навіть на карантині. Керуйте роботою команди, плануйте нові завдання, будьте на зв'язку з клієнтами і підписуйте документи прямо з дому.
• Ефективна комунікація розподіленої команди.
Використовуйте ліцензійний поштовий сервіс з віддаленим доступом до листів, контактам і загальним календарем з будь-якого пристрою.
Вишиковуйте ефективну взаємодію розподіленої команди.

Потрібні ресурси для віддаленої роботи компанії? Допомога в підтримці безперервності бізнес-процесів і забезпеченні безпеки корпоративних даних. Віддалена підтримка по Україні.

Оренда віртуального сервера для 1С-бухгалтерії.

Вам не потрібно мучитися з установкою активації, і оновленням програми, купувати дороге комп'ютерне залізо, наймати адміністратора. Відмінність лише в тому, що інформація зберігається не на локальному жорсткому диску на вашому робочому комп'ютері, а на захищеному віддаленому сервері.

Ви можете з легкістю перенести програми бухгалтерського і фінансового обліку (наприклад, 1С: Підприємство), звітності (наприклад, MEDoc), додатків «клієнт-банк», інших необхідних для роботи програм (CRM-, ERP-систем, систем електронного документообігу, бази знань компанії, файлових архівів, корпоративної пошти і т.п.) на віртуальний сервер за межами офісу. Сервера доступні на вибір з розташуванням в Європі (Німеччина) або Україні. Дата-центри не менше Tier III.

Перевести 1С бухгалтерію в хмару, буде надійним рішенням для організації безперебійної роботи свого бізнесу.

Чому бухгалтери бояться переходити на бухгалтерію в хмарі?

1. Перше чого бояться бухгалтера — хмарна версія урізана по функціоналу. Це омана. Хмарна версія нічим не відрізняється від локальної версії коробочки. Підключити можна будь-які типові конфігурації 1С.

2. Друге — працювати в хмарі небезпечно. Цілком безпечно, адже дані зберігаються на серверах в захищеному дата центрі класу Tier III. Щодня відбувається резервування даних. Наприклад офісний комп'ютер, через перепад напруги, може згоріти і дані будуть втрачені, у випадку з роботою в хмарі, за будь-якої неполадки сервера, ви продовжуєте роботу з резервної копії на іншому сервері.

3. Третє — підключення до хмарного сервера можливо тільки в робочий час. Це не так, сервера хмарних провайдерів працюють цілодобово 365 днів на рік. Ви можете вести бухгалтерію і отримувати доступ до даних в будь-який час з будь-якого місця. Працювати віддалено з будинку, перебуваючи у відрядженні, перебуваючи на лікарняному, у відпустці.

4. Четверте — оренда 1С в хмарі виходить дорожче. Якщо проаналізувати витрати на покупкукоробкової версії, покупку і продовження, без якої неможливо оновлення, витрати на покупку і обслуговування власного сервера 1С, то річна оренда 1С в хмарі виходить вигідніше, ніж коробкова версія 1С.

5. П'яте — складно, потрібні знання it-технологій. Хмара 1С нічим не складніша, локальної версії програми. Це така ж 1С, дані якої зберігаються не на вашому жорсткому диску. Плюс до ваших послуг цілодобова технічна підтримка, яка допоможе з налаштуванням програми і відповість на будь-які ваші питання. Тим більше є кілька варіантів підключення до програми: через ваш браузер, через тонкого клієнта або віддалений робочий стіл. Підключитися до 1С можна зі смартфона, планшета або комп'ютера в будь-якій точці планети, маючи лише доступ в Інтернет.

Оренда і обслуговування серверів в Німеччині та Україні.

Оренда VDS / VPS серверів в Німеччині та Україні. Дата-центри тільки рівня Tier III і більш. Ви можете організувати резервне сховище для свого бізнесу, використовуючи оренду сервера. Оренда сервера, дозволить вам постійно мати доступ до важливих даних і бути за них спокійними. Досвідчена і чуйна технічна підтримка, допоможе вам з підтримкою серверів.

Для чого потрібна оренда сервера?

Орендувати сервер можна двох типів: віртуальний і виділений. Договір оренди передбачає, що у орендаря з'являються права на хостинг, тобто він може розміщувати і постійно мати доступ до даних, розміщених на сервері. Це можуть бути необхідні програми, а може бути і просто база даних для інформаційних систем 1С. Віддалений сервер можна використовувати і для участі в торгах на Інтернет-майданчиках.

Кому буде цікава пропозиція по оренді сервера?

1. Ті, хто цінує оперативність. Завдяки можливості цілодобового доступу до даних інформаційної системи, користувач може оперативно прийняти рішення в будь-який час доби. Керівник має можливість проаналізувати існуючу ситуацію на основі даних з інформаційної системи і вжити своєчасних коригувальних дій.

2. Ті, хто цінує мобільність. Доступ до даних, що зберігаються на віддаленому сервері, здійснюється з будь-якої точки світу, де є Інтернет. Таким чином, користувач, перебуваючи на переговорах в будь-якому місті або країні, може отримати необхідні дані для переговорів або порівняти пропоновані умови з існуючими.

3. Тим, хто цінує безпеку. Зберігання даних на виділеному або віртуальному сервері абсолютно безпечно. У центрах обробки даних, де розташовані сервери, високий ступінь фізичного і програмного захисту. Отримати неправомірний доступ до даних користувачів практично неможливо. Канали зв'язку між користувачем і дата-центром є захищеними. Крім того, навіть у разі неправомірних дій конкурентів, паралізувати діяльність компанії шляхом фізичного пошкодження сервера або його розкрадання не вдасться.

Безпечне розміщення високонавантажених веб-сайтів в хмарі.

Власне потужне ІТ-обладнання вимагає значних коштів на закупівлю, утримання і модернізацію. До того ж, не гарантує захист від доступу сторонніх осіб, а працездатність залежить від стабільного електропостачання.

Розміщення сайтів на CMS «Бітрікс: Управління сайтом» в хмарах, дозволить вам скоротити непотрібні витрати і забезпечити безперебійну роботу свого проекту.

Цілодобова допомога у вирішенні будь-яких питань і завдань від компетентної техпідтримки.

Кому потрібен хостинг для Bitrix?

Бітрікс є найпопулярнішою на вітчизняному ринку, платною системою управління сайтом. Отже найбільшу популярність вона отримала серед бізнес-сайтів (корпоративні сайти, інтернет-магазини, новинні портали та інше). З огляду на цей фактор, до хостингу для даної CMS більш високі вимоги ніж для інших, хоча сама система не має явних особливостей і підтримується більшістю провайдерів.

Цілодобова допомога у вирішенні будь-яких питань і завдань від компетентної техпідтримки.

ІТ-підтримка — це обслуговування і модернізація ІТ-інфраструктури на підприємстві. Послугу надають аутсорсингові компанії, які мають у своєму розпорядженні штат інженерів. Підтримка виражається в професійному управлінні обладнанням і ПЗ, які використовуються для правильного протікання бізнес-процесів.
Ви можете бути спокійні, що при виникненні будь-яких питань пов'язаних з послугами, ви отримаєте кваліфіковану відповідь і допомогу.

Переваги ІТ-підтримки.

1. Економія. Компанії, які надають цю послугу, обслуговують більше одного клієнта. Тому для кінцевого споживача вартість послуг нижче, ніж прийом в штат одного або декількох профільних фахівців.

2. Професійний підхід. Один інженер часто не має достатньої кваліфікації, він рідше стикається з нестандартними ситуаціями. Залучені ІТ-інженери регулярно працюють з різними завданнями і підвищують рівень знань — на практиці і в навчальних центрах. Компанія-постачальник послуг покращує якість обслуговування, взаємодія з клієнтом стає прозорим і не вимагає від нього глибокого занурення в процес.

3. Стабільність. Завдання аутсорсингової компанії — забезпечити стабільну роботу інформаційних систем, служб, обладнання, ПЗ та інших компонентів інфраструктури. Вони використовують спеціальні програми для моніторингу стану, отримують аналітику, проводять профілактичні заходи. Це дозволяє оперативно реагувати на проблеми, попереджати їх появу до того, як вони завдадуть шкоди бізнесу.

4. Контроль. Підтримка IT-систем надається на умовах договору, в якому прописані обов'язки всіх сторін. У клієнта з'являється єдина точка для контролю якості комплексних послуг, а прозорий принцип ведення звітності дозволяє швидко знайти критично небезпечні місця.

Хмари з'явилися в IT як віддзеркалення загального тренда економіки спільного споживання, яка орієнтована на використання замість володіння і яка вже подарувала нам обмін житлом, каршерінг і навіть весільні сукні напрокат. Стає все більше речей і послуг, якими можна користуватися і оплачувати тільки їх фактичне використання, без великих капітальних витрат на придбання у власність.

У випадку з IT-інфраструктурою капітальні витрати можуть бути значними, вона зрадницьки швидко застаріває і втрачає у вартості, тому використання її по орендній схемою часто виправдано.

Є істотне обмеження: стабільне Інтернет-з'єднання в місці, де ви хочете використовувати хмару, тому що вся «хмарна магія» поставляється через Інтернет. Якщо відсутній Інтернет, немає і магії.

Крім можливої економії на капітальних витратах є й інші істотні переваги:

1. Швидкість. У провідних постачальників отримати хмару можна за кілька хвилин/годин.
2. Гнучкість. За рахунок технологій візуалізації можна отримати стільки обчислювальних ресурсів, скільки потрібно тут і зараз. Промахнутися і купити занадто повільний сервер — не страшно.
3. Економія на супутніх витратах. Безперебійне електропостачання сервера, обмеження фізичного доступу до сервера і т.п.
4. У ряді випадків — економія на обслуговуючому персоналі.

Надійні віртуальні сервери в Україні та за її межами, швидкий хостинг сайтів, пошти і резервних копій, синхронізація і обмін файлами. Чуйна і досвідчена технічна підтримка 24/7.