Головна IT послуги → Комп'ютерна допомога → Комп'ютерна допомога через Інтернет.

Дистанційна комп'ютерна допомога через Інтернет.

Надаю послуги віддаленої підтримки клієнтам з країн СНД (обслуговування замовників з країн СНД буде здійснюватися російською мовою).

Як скористатися послугою?
 1. Завантажити програму TeamViewer з офіційного сайту: https://www.teamviewer.com/ru
 2. Після встановлення програми TeamViewer, запускаємо її, двічі клацаючи по ярлику на робочому столі (якщо не відбувся автозапуск програми, після встановлення).
 3. Після запуску програми, повинні з'явитися два вікна (дивіться скріншоти нижче).
 4. Повідомте мені зручним для вас способом (по електронній пошті, в особистому повідомленні ВК, SMS або по телефону) свій ID і пароль, вказаний у вікні програми (попередньо переконайтеся, що в програмі, є повідомлення «Готовий до підключення (безпечне з'єднання)». Дивіться скріншоти нижче).
 5. У заздалегідь узгоджений з вами час, дистанційно підключаюсь до вашого комп'ютера і проводжу діагностику несправності.
 6. Після діагностики, називаю вам можливість вирішення проблемми і її вартість.
 7. Ви оплачуєте рахунок в розмірі 50% від кінцевої вартості, на заздалегідь обумовлені реквізити і після цього, проводжу усунення проблеми.

Ви можете завантажити TeamViewer QuickSupport. Він повністю оптимізований для миттєвої підтримки, невеликий користувальницький модуль не вимагає установки або прав адміністратора - просто завантажте його, відкрийте подвійним клацанням миші і повідомте виведені на екран ID і пароль.

https://www.teamviewer.com/ru/download/windows*

* Прокрутіть трохи в низ сторінки і виберіть "Завантажити QuickSupport» з розділу «Додаткові завантаження».

Наскільки це безпечно?
 • Підключитися до вас зможе тільки той, кому ви повідомите свій ID і пароль.
 • Пароль видається програмою TeamViewer, тільки на один сеанс підключення і при кожному новому підключенні, формується новий пароль. При бажанні, ви можете обрати більш складні паролі. Для цього, поміняйте налаштування в програмі TeamViewe, як на скріншотах нижче.
 • Програма для віддаленого доступу здійснює шифрування всіх даних, що передаються на основі криптостійких алгоритмів RSA-1024 і AES-256. Це означає, що ніхто не зможе скористатися інформацією з вашого комп'ютера, навіть якщо вона потрапить до рук сторонніх.
 • Всі дії, які будуть проводитися на вашому комп'ютері, можливі тільки під вашим візуальним контролем.
 • Вам не буде потрібно використовувати/відкривати додаткові порти і протоколи, які згодом можуть загрожувати вашій комп'ютерній безпеці, оскільки дана програма TeamViewer, працює по стандартному протоколу HTTP/HTTPS (як веб-браузер) і використовує службу віддаленого доступу Windows (Remote Desktop).
 • Програма TeamViewer, не містить вірусів і ніяких інших комп'ютерних загроз. При її установці, не відбувається установка ще будь-якого додаткового софту.
Питання по оплаті.

Віддалена діагностика проблеми – безкоштовна. Після діагностики, повідомляю вам про можливості вирішення вашої проблеми, у віддаленому режимі. Працюю з новими клієнтами, тільки по передоплаті 50% від загальної вартості. У разі, якщо вирішити ваше питання віддалено не вдалося, сума вам повертається з обчисленням комісії за переказ грошей!

Які проблеми можна вирішити віддалено?
 • Пошук, встановлення та налаштування програм, ігор.
 • Видалення вірусів, рекламного, шпигунського софта, банерів. Видалення всіляких шкідників, malware, тулбанов, банерів в Інтернет-браузерах.
 • Встановлення і налаштування надійних антивірусних програм і додаткового ПЗ для запобігання вірусного зараження і для боротьби зі шкідливою/вірусною рекламою в Інтернет-браузерах.
 • Комплексна чистка від вірусів і програмного сміття.
 • Перевірка і відновлення файлової системи Windows.
 • Оновлення драйверів. Видалення некоректно працюючих драйверів і подальша їх встановлення/перевстановлення.
 • Програмна чистка, дієва оптимізація роботи всього комп'ютера.
 • Розшифровка файлів, зашифрованих вірусами-шифрувальників (обговорюється окремо).
 • Консультації та додаткові комп'ютерні послуги.
Додаткові питання, будь ласка, уточнюйте зручним для вас способом. Не всі проблеми, можна вирішити віддалено.
Технічні аспекти.
Ваш комп'ютер, повинен мати вільний вихід в Інтернет (одне віддалене підключення, витрачає від 50 Мб. до 300 Мб. Трафіку, в залежності від складності проблеми).
Заздалегідь, повідомте мені про свою проблеми із зазначенням по можливості, такої інформації:

 1. Який пристрій (ПК/ноутбук/нетбук).
 2. Яка ОС Windows (XP/Vista /7/8/8.1/10) і її розрядність (x86/x64).
 3. Що за проблема і після чого вона виникла.
 4. Які дії робили.

Переваги віддаленої підтримки через Інтернет.

Комфорт

Ніхто не втручається у ваш особистий простір. Всі роботи проводяться віддалено через Інтернет, під вашим контролем.

Ціна

У ціни на віддалену підтримку, не закладаються транспортні витрати і час, витрачений на пересування. Як результат – більш доступна ціна.

Надійність

При віддаленому обслуговуванні через Інтернет, не страждає якість надаваних послуг. Все під вашим контролем.

Швидкість

Немає необхідності чекати, коли приїде до вас фахівець. Приступити до діагностики проблеми, можна протягом 5-15 хвилин.

Інші моменти, обговорюються, вказуються і уточнюються – окремо і завчасно. Перш, ніж щось робити, заздалегідь уточніть ці моменти у мене, щоб не виявилося надалі, що ви, зробили безглузді дії і витратили час в порожню.

Ліцензійна чистота.

У своїй роботі, використовую виключно тільки ліцензійний або безкоштовний софт. Вам будуть також встановлені тільки ліцензійні та безкоштовні програми, завантажені з офіційних сайтів виробників софту.

Пошуком і установкою піратського софту, не займаюся.

Віддалено, обслуговую тільки ОС сімейства Windows.

Надаю послуги віддаленої підтримки клієнтам з країн СНД (обслуговування замовників з країн СНД буде здійснюватися російською мовою). Ціни на сайті вказані для України. Для інших регіонів, будь ласка, уточнюйте ціни.

Дистанційна комп'ютерна допомога

Дистанційна комп'ютерна допомога

Дистанційна комп'ютерна допомога надається по Україні і країнам СНД. Надаю послуги віддаленої комп'ютерної підтримки російською мовою.

Замовити віддалену комп'ютерну допомогу, можна заповнивши форму зворотного зв'язку. Або, зв'язатися будь-яким зручним способом через розділ сайту "Контакти".

Выберите из готовых блоков - полноэкранный интро, bootstrap карусель, контент-слайдер, галерею изображений с лайтбоксом, параллаксом, фоновым видео, меню-гамбургером, липким заголовок и многое другое.

Сайты, сделанные в mb на 100% адаптированы для мобильных устройств в соответствии с последними тестами. Google любит эти сайты! Официально.

mb темы основаны на Bootstrap 3 и Bootstrap 4 -самой мощной мобильной платформе. Даже если вы не разбираетесь в коде, вы можете стать частью большого сообщества Bootstrap.

Выберите из готовых блоков - полноэкранный интро, bootstrap карусель, контент-слайдер, галерею изображений с лайтбоксом, параллаксом, фоновым видео, меню-гамбургером, липким заголовок и многое другое.

Рішення для бізнесу

Надійні IT рішення для бізнесу від перевірених часом партнерів

Хмарні рішення для бізнесу

Віддалений офіс, бухгалтерія в хмарі, резервне копіювання, сервера – доступні ціни, чуйна і досвідчена технічна підтримка 24/7.

Дізнатися більше...

Телефонія для бізнесу

IP телефонія, віртуальні номери, безкоштовна хмарна АТС, інтеграція з популярними CRM, корисні віджети для сайту, коллтрекінг, відеоконференції.

Дізнатися більше... 

Я У СОЦМЕРЕЖАХ

У Viber, Skype і Telegram приймаю тільки повідомлення (дзвінки не приймаю).

Адреса: 
Україна, м. Харків


Контакти: 
Тел.: 
+38-097-53-31-563 (Київстар) 
+38-093-87-38-579 (lifecell)
Тільки повідомлення:
Telegram
Viber
Skype
E-mail:
info@pc103help.in.ua

Часи роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 10:00 до 20:00
Субота: з 11:00 до 18:00
Неділя 
вихідний
Працюю і в святкові дні.


Надаю послуги на території СНД.

Головна
IT послуги
Підтримка
Ціни
Контакти
Web послуги
Статті
FAQ
Оплата послуг