FAQ: Відповіді на типові запитання.

Безкоштовний виклик комп'ютерного фахівця і діагностика комп'ютерної техніки, виключно за умови подальшого обслуговування / рішення вашої проблеми. Якщо ви, відмовляєтеся від продовження виконання робіт фахівцем, оплачується транспортні витрати і виклик комп'ютерного майстра в розмірі 50 грн .. Безкоштовна діагностика і виклик комп'ютерного фахівця тільки в тому випадку, якщо будуть виконані роботи по вирішенню комп'ютерних проблем.

Ціни на комп'ютерну допомогу – фіксовані. Ви можете ознайомитися з ними в розділі сайту "Ціни".

Ні. Оплата комп'ютерних послуг – після виконання роботи, згідно заздалегідь обумовленим цінами.

Якщо ви заздалегідь обговорили ціни на комп'ютерні послуги з майстром, ви отримаєте ті ж ціни і після виконання робіт. Ціни чітко за попередньою домовленістю.

Для замовлення виїзду комп'ютерного фахівця до вас, достатньо залишити заявку на сайті або зв'язатися зручним для вас способом, через розділ сайту "Контакти".

Надаю комп'ютерну допомогу в Харкові. Можливий виїзд в передмістя Харкова. Віддалена комп'ютерна допомога, надається по Україні і країнам СНД. З дистанційною комп'ютерною допомогою, ви можете більше ознайомитись на сайті і в розділі "Підтримка".

Дистанційна комп'ютерна допомога, це комп'ютерна допомога через Інтернет за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Більшість комп'ютерних проблем пов'язаних з програмними збоями, можна вирішити віддалено. Відповідно, виклик майстра доцільний тільки в тому випадку, коли немає можливості вирішити комп'ютерну проблему віддалено.

У мене немає на сайті відгуків. Вважаю, що вони не несуть ніякої користі, так як важко довести їх достовірність. Задумайтесь, чи часто ви залишаєте відгуки на сайтах? Часом, читаючи відгуки на деяких сайтах, важко стримувати посмішку на обличчі. Варто розуміти, що відгуки на сайтах комп'ютерного фахівця, можуть бути відкореговані або взагалі вигаданими. Вважаю найкращим відгуком, відсутність негативу про конкретний майстра в першу чергу в Мережі Інтернет.

Надаю послуги комп'ютерної допомоги на програмному рівні. Ремонтои комп'ютерної техніки, як і будь-якої іншої техніки – не займаюся.

Працюю один і не співпрацюю з фірмами по обслуговуванню комп'ютерної техніки. Також, відмова від оренди офісу, дозволяє заощаджувати додаткові кошти. Порахував, що якщо виїжджати на замовлення до клієнтів не на особистому авто, а використовувати громадський транспорт, можна скоротити витрати. Також, велику частину замовлень на комп'ютерну допомогу, намагаюся виконувати віддалено, що в цілому, дозволяє домогтися максимально доступних цін на комп'ютерну допомогу для клієнтів.

Намагаюся робити свої ціни на комп'ютерну допомогу – максимально доступними. Тому, не надаю додаткових знижок.

Я У СОЦМЕРЕЖАХ

У Viber, Skype і Telegram приймаю тільки повідомлення (дзвінки не приймаю).

Адреса: 
Україна, м. Харків


Контакти: 
Тел.: 
+38-097-53-31-563 (Київстар) 
+38-093-87-38-579 (lifecell)
Тільки повідомлення:
Telegram
Viber
Skype
E-mail:
info@pc103help.in.ua

Часи роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 10:00 до 20:00
Субота: з 11:00 до 18:00
Неділя 
вихідний
Працюю і в святкові дні.


Надаю послуги на території СНД.

Головна
IT послуги
Підтримка
Ціни
Контакти
Web послуги
Статті
FAQ
Оплата послуг