ГоловнаIT послуги → Комп'ютерна допомога → Чистка комп'ютерів і ноутбуків від пилу+заміна термопасти.

Чистка комп'ютерів і ноутбуків від пилу+заміна термопасти.

Ворог будь-якої техніки – пил. Головна небезпека пилу для комп'ютерної техніки та зокрема для комп'ютерів/ноутбуків/нетбуків полягає в тому, що пил, має «властивість» осідати на лопатях вентилятора і тим самим, забиває вентиляційні отвори, що призводить до порушення циркуляції повітря в системі охолодження. Пил не дає до пуття проходити повітрю через радіатор і в результаті, охолодження того, що повинен охолоджувати цей кулер, погіршується.

Чистка від пилу комп'ютерів і ноутбуків в Харкові
Як наслідок, відбувається перегрівання і у результаті, наприклад, процесор комп'ютера або ноутбука, щоб охолонути, підвищує оберти вентилятора. Хтось скаже: «Ну і що тут такого?». Однак, при підвищенні оборотів кулера (вентилятора), процесор знижує свою частоту, що призводить до гальмування всієї системи. Як неприємний «бонус» – підвищення рівня шуму (своєрідний гул). В цілому, температура охолоджуваного вузла збільшується. А це, в свою чергу, може привести до банального його виходу з ладу від перегріву. Він, просто, згорить.
Основні ознаки перегріву:
  • сильний шум вентилятора;
  • сильне нагрівання в області системи охолодження;
  • помітне гальмування операційної системи;
  • раптове самовільне відключення пристрою.

Якщо ви, спостерігаєте якісь з перерахованих ознак – значить, необхідно терміново чистити свій пристрій від пилу.

В основному, рекомендується проводити повну чистку комп'ютера раз на півроку, а ноутбук – раз на рік. В цілому, все залежить від умов експлуатації комп'ютерної техніки.

Особливо, важливо проводити очищення ноутбуків перед початком літа. Ноутбуки, дуже компактні і мають ненадійну систему охолодження. У літку, підвищується температура навколишнього середовища і в цілому, це ускладнює роботу запиленої системи охолодження, що може привести до перегріву з наступним виходом з ладу апаратних частин ноутбука.

Під час чищення, необхідно повністю розібрати пристрій, змінити термопасту і термопрокладки, при необхідності, продути і змастити вентилятори. Дана процедура, займає 1 - 2 години.

Також, всі ноутбуки, не можна використовувати на м'яких поверхнях (наприклад, на колінах або у ліжку), так як перекриваються вентиляційні отвори, що призводить до перегріву.

З профілактичних рекомендацій, можете використовувати спеціальні підставки для ноутбуків. Однак, не варто використовувати ті підставки, які потребують підключення до USB-роз'ємів ноутбука. Такі підставки охолодження, створюють додаткове навантаження на процесор і можуть привести до поломки ноутбука в цілому.

Ціни на чистку комп'ютерів і ноутбуків від пилу, дивіться в розділі сайту "Ціни".

Надаю послуги віддаленої підтримки клієнтам з країн СНД (обслуговування замовників з країн СНД буде здійснюватися російською мовою). Ціни на сайті вказані для України. Для інших регіонів, будь ласка, уточнюйте ціни.

Я У СОЦМЕРЕЖАХ

У Viber, Skype і Telegram приймаю тільки повідомлення (дзвінки не приймаю).

Адреса: 
Україна, м. Харків


Контакти: 
Тел.: 
+38-097-53-31-563 (Київстар) 
+38-093-87-38-579 (lifecell)
Тільки повідомлення:
Telegram
Viber
Skype
E-mail:
info@pc103help.in.ua

Часи роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 10:00 до 20:00
Субота: з 11:00 до 18:00
Неділя 
вихідний
Працюю і в святкові дні.


Надаю послуги на території СНД.

Головна
IT послуги
Підтримка
Ціни
Контакти
Web послуги
Статті
FAQ
Оплата послуг